Toddler Words

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.68 TL
  • Boyut 10 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Bruce Lowe
Çocuğunuzun okuma yazmayı hayvanların yardımı ile eğlenerek öğrenmesini isterseniz bu oyun tam da size göre.

Çocukların okul öncesi dönemde yaptığı aktiviteler son derece önemlidir. Çocukların zeka gelişimlerine katkıda bulunan ve okul hayatlarının başarılı bir biçimde devam etmesini sağlayan bu oyun o kadar önemlidir ki sadece okul hayatı ile sınırlı kalmayıp çocuğunuzun tüm hayatınız büyük ölçüde etkileyecek gelişimsel özelliklerin hepsi bu dönemde gerçekleşmektedir. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız.

 

Oyun içerisinde çocuğunuzun okul öncesi dönemde kelime algısının oluşmasını sağlayacak harika özellikler bulunduran oyunlar yer almaktadır. Okula başlamadan çocuğunuzda okul ön yargısının kırılmasını sağlayacak olan bu oyun sayesinde sizler de içiniz rahat bir biçimde çocuğunuzun okul öncesi dönemi değerlendirmesine şahit olabilirsiniz. Bilinçli ebeveynler olarak onun okul döneminde başarılı bir öğrenci olması sizlerinde işlerini son derece kolaylaştıracak ve sizlere yardımcı olacaktır.

Bu harika özelliklere sahip olan oyuna hemen şimdi sizler de sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen indir butonuna basın ve bu oyuna hemen sizler de sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Toddler Words indir